Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc!

Jesteśmy grupą osób, które postanowiły pomóc kobietom  w rozwiązaniu problemu niechcianej ciąży i uświadomieniu czym  naprawdę jest aborcja.

Wiemy, że kobiet posiadających problem niechcianej ciąży jest dużo, dlatego postanowiłyśmy założyć stronę internetową, aby każda Polka mogła uzyskać informacje i porady  na temat aborcji, tabletek poronnych i ich zastosowania w bezpieczny sposób. 

Aborcja w Polsce niestety w dalszym ciągu jest  odbierana negatywnie. Nie ustają dyskusje wokół  prawa aborcyjnego. Kto krzyczy głośniej? Gdzie w całym tym medialnym i ulicznym szumie są kobiety, które na przerwanie ciąży się zdecydowały? Czy one mają prawo do własnych decyzji? Tak, my uważamy, że mamy prawo do samo decydowania o własnym życiu i przyszłości.

Naszą ideą jest to, żeby każda kobieta poszukująca rozwiązania problemu, mogła zastanowić się na spokojnie, bez żadnych nacisków, ograniczeń i sama podjęła właściwą decyzję .

Zaufało nam już mnóstwo kobiet! Zaufaj nam i ty!

Oferowane przez nas tabletki są w pełni oryginalne. Dokładnie takie same zestawy stosowane są w profesjonalnych klinikach aborcyjnych. Zaufało nam już wiele kobiet, którym pomogliśmy pozbyć się niechcianej ciąży. U każdej z nich aborcja powiodła się, więc w przypadku naszych tabletek skuteczność wynosi 100%!

Również sposób w jaki nadajemy paczkę powinien już świadczyć o tym, że naszym zamiarem nie jest by kogokolwiek oszukać.

U nas nie ma przelewów ani przedpłat. Nie musisz wysyłać swoich pieniędzy w obawie, że nic za nie nie dostaniesz. Wszystkie paczki nadawane są tylko pobraniowo i to ZA SPRAWDZENIEM ZAWARTOŚCI! Czyli można otworzyć paczkę przed jej odebraniem i dopiero jak wszystko się zgadza zapłacić za jej odbiór.

Zapewniamy 100% dyskrecji i anonimowości. Wszystkie dane naszych klientów są kasowane zaraz po nadaniu przesyłki. Same paczki pakowane są w taki sposób, że w żaden sposób nie sugerują co znajduję się w środku.

Jeśli mimo wszystko po tym co wymieniliśmy wyżej podchodzisz do nas sceptycznie to proszę napisz do nas na czacie! Na naszym czacie jesteśmy dostępni praktycznie cały czas i w prywatnej rozmowie udowodnimy Ci, że można nam zaufać!

My przede wszstkim chcemy wam pomóc, więc jeśli nawet nie macie zamiaru kupić tabletek, a zwyczajnie potrzebujecie porady to proszę śmiało się kontakować. Nikogo nie odtrącamy i staramy się pomóc każdemu tak jak to tylko możliwe.

Porozmawiaj z nami! Jesteśmy tutaj przede wszystkim żeby Ci pomóc. Nikogo nie odtrącamy. Doskonale rozumiemy w jak trudnej sytuacji się znalazłaś i zawsze chętnie udzielimy odpowiedzi na wasze pytania.

Skorzystajcie z naszego Live Chatu i na żywo porozmawiajcie z jednym z nas! By rozpocząć rozmowę na żywo z jednym z naszych konsultantów kliknij proszę ten przycisk chat logo women-rights.org w prawym dolnym rogu strony. Nasi konsultanci są dostępni dla Państwa od Poniedziałku do Piątku od 9 do 21. W weekendy również jesteśmy okazyjnie dostępni.